Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Buty typu open i peep toe 2018

Czółenka z odkrytymi palcami, piętą, bokami

Czółenka to buty uniwersalne, nie ma co do tego wątpliwości. Zatem można je śmiało określić butami odpowiednimi do całorocznego noszenia. Rzecz jasna na każdą porę roku odpowiedni fason, na dobranym do potrzeb codzienności obcasiku i z dodatkami. Buciki damskie stanowią ten element garderoby, bez którego strój jest absolutnie niepełny a nawet jeśli są źle dobrane traci cały swój urok. Ta moc która tkwi w damskich szpilkach, ich kolorze i kroju pozwala kobiecie zmieniać się wedle okazji, potrzeb. Jednym razem szokują innym tworzą zgrabną całość ubioru do pracy, na egzamin szkolny itp. No a czółenka królują.

Wygoda ich noszenia i nieodparty urok, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć, sprawia, że panie mają ich tak wiele w swoich szafach. Pełne szpilki, pantofle na niskim obcasie i czółenka z odkrytymi palcami. Sandały na lato, nawet na wysokim obcasie, owszem sprawdzają się w wielu sytuacjach, ale są takie momenty kiedy zbyt odkryta stopa nie prezentuje się dobrze. Dlatego na przyjęcia weselne szpilki peep toe na platformie z dopasowanego do kostiumu, sukienki koktajlowej lub czółenka z kokardą i odsłoniętymi bokami albo piętą. Na ten typ obuwia można sobie również pozwolić zimą w myśl zasady, że czółenka to buty wszechstronne. Mowa oczywiście o balach sylwestrowych, karnawałowych i prywatkach na jakie szpilki odsłaniające nieco stopę nie będą czymś nieodpowiednim.

Bardzo modne stały się czółenka i szpilki open toe. Pod tym pojęciem kryje się coś więcej niż tylko pantofle odsłaniające palce. To damskie buciki bardzo młodzieżowe, dla zdecydowanych dziewcząt i kobiet, zwykle dosyć wysokie, ze sznurowaniami, zdobnymi frędzlami i paskami. Odkrywają więcej niż tylko palce lub piętę. Świetne, lekkie buty, do noszenia z krótkimi dopasowanymi spódniczkami mini i rurkami. Buty odkrywające stopę w różnych miejscach i na wiele sposobów, są obuwiem bardzo zmysłowym.

Odpowiednie na lato i ciepłe dni wiosenne, bo przewiewne. Stopa się w nich nie męczy zwłaszcza jeśli wybierzemy czółenka z odkrytymi palcami ze skóry naturalnej lub zamszu. Zamsz w wielu kolorach także pasuje na lato, jest bardzo wygodny ładnie wygląda na każdej stopie. Wielobarwne czółenka z zamszu odsłaniające piętę z paskiem łatwo się zakłada a co najważniejsze buty idealne do tańca, noszenie ich to prawdziwy relaks dla nóg.