Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Skórzane buty na słupku 2018

Klasyczne czarne ze skóry i na słupku

Mówi się, że buty to kobieca specjalność. Nie można się z tym nie zgodzić tym bardziej, że każdy strój wymaga odpowiedniego uzupełnienia. Dodatki w tym także obuwie muszą pasować, dlatego jedne są odpowiednie do spodni, inne do spódnicy a z pewnością na specjalne okazje trzeba mieć w garderobie parę wieczorowych szpilek. Takich, które stroją, błyszczą i czekają by je założyć na wyjątkową imprezę bankiet, przyjęcie itp. A jakie buciki najlepiej prezentują się na kobiecej nóżce ? Oczywiście klasyczne czółenka. Moda się zmienia, trendy przemijają, pomysł goni pomysł, na półkach sklepowych co roku masa nowości a czółenka zawsze są na topie. Nie znaczy to jednak, że nie zmieniają się w ogóle. Tradycyjny fason może być wzbogacony w ciekawe dodatki. Zawsze jednak pozostają one klasyką samą w sobie, zwłaszcza czarne skórzane pantofle na słupku.

Szpilki z cienkim obcasem bywają zbyt wymagające pod względem noszenia dla wielu kobiet. Jeśli więc potrzebujemy stabilnego obuwia a jednocześnie odznaczającego się dobrym gustem, to tylko takie. Czerń- bardzo elegancka a w dodatku, w skórzanym wydaniu. Pantofle wsuwane na dowolnej wysokości obcasie, stanowią bardzo dobre uzupełnienie właściwie do każdej kreacji. Buty damskie na słupku zwłaszcza czarne idealnie nadają się do pracy w biurze, kiedy trzeba założyć garsonkę, eleganckie spodnie i koszulę z kołnierzykiem.

Gdyby jednak zaistniała potrzeba uzupełnienia kreacji wieczorowej, sukienki koktajlowej, krótkiej spódniczki skomponowanej z tuniką to bardzo fajnie prezentują się czółenka na słupku z czerwoną podeszwą. W większości przypadków, podczas zakupu nie zwraca się uwagi na kolor podeszwy. Tym czasem może być ona dekoracyjnym i uzupełniającym elementem. Szczególnie jeśli bucik damski jest wysoki, bardzo dobrze ją widać, dlatego warto wykorzystać to, że mamy do wyboru szpilki z czerwonymi spodami.

A jak dobierać obuwie typu wysokie czółenka, tak by dobrze się w nim czuć? Nosić je bez obaw przed otarciami i nie musieć „rozbijać” ich przed ważną imprezą? Istnieje taki parametr obuwia, zwany tęgością. Skala obejmuje buty od E do I. Najbardziej popularne wartości to G- tęgość średnia, H- szeroka. Jest to wymiar wnętrza buta. Nieraz zdarza się, że długość buta jest dobra, natomiast jest on zbyt wąski. Zwracamy uwagę na tęgość szpilek, ponieważ źle dobrane mogą nam zaszkodzić, prowadząc nawet do deformacji stóp.